Wkładki bębenkowe

Wkładki drzwiowe w rozmiarach od  26/35mm do 45/65mm (zmiana rozmiaru co 5mm)

Dostępne są w kolorach:
– mosiądz
– mosiądz patynowany
– nikiel

Występują również w wersji z gałką.

Dobieranie rozmiaru wkładki:
rozmiar podajemy  A/B (np. 35/45). Rozmiary wkładek zmieniają się o 5 mm na każdą stronę.

Wkładki Atestowane

Wkładki o konstrukcji 6-cio zastawkowej. Wszystkie wkładki mogą być wykonane z zabierakiem w kształcie koła zębatego oraz wyposażone w „funkcję awaryjną” umożliwiającą otwarcie w przypadku gdy z drugiej strony znajduje się klucz.

Wkładki atestowane można wykonać w tzw. „systemie jednego klucza”. Rozwiązanie to pozwala na otwarcie kilku lub nawet kilkunastu wkładek jednym kluczem. Jest to rozwiązanie zalecane przy drzwiach z dwoma zamkami. Standardowy zestaw to wkładka klucz/klucz + gałka/klucz, lecz możliwe są modyfikacje. Przykładowy cennik w dziale „do pobrania”
Do wszystkich wkładek atestowanych dołączona jest karta kodowa umożliwiająca dorobienie klucza lub wkładki w autoryzowanym zakładzie.

System Master Key to specjalna kombinacja zamknięć i kluczy pozwalająca na otwieranie jednym kluczem wszystkich lub części pomieszczeń w budynku. Każdy z użytkowników swoim kluczem otwiera tylko te pomieszczenia, do których właściciel systemu przyznał mu dostęp. W ramach jednego systemu mogą ze sobą współpracować różne rodzaje zamknięć: wkładki bębenkowe, wkładki połówkowe, wkładki elektroniczne, kłódki, zamki wierzchnie i zamki kasetowe.